Özel Baskılı Koli Bantları

Baskılı koli bant seçeneği firmanızın amblem, logo ya da yazı karakterine uygun bir şekilde istediğiniz ölçülerde ve renklerde üretimidir. Bu sayede ambalajınızda firmanızın imajını yansıtabilirsiniz. Baskılı koli bandı kullanımı kullandığınız alanlarda reklamınıza da katkı sağlar.

Kullanacağınız alana bağlı olarak farklı türdeki koli bantlarını tercih edebilirsiniz. Eğer sadece taşıma ve kolilerin bantlanması için koli bandına ihtiyacınız varsa şeffaf renkteki koli bantlarını tercih edebilirsiniz.

Baskılı koli bantları, firmalar için özel olarak üretilir ve ürünlerin yer aldığı paketlerin kapatılması için kullanılır. Baskılı bantlar genellikle 45 mm enine sahip şekilde istenen uzunlukta üretilir.

Genellikle beyaz veya şeffaf zemin üzerine firma amblem ve logosu ile sloganı eklenir. Ancak talebe göre bandın zemini renkli ve logo ya da slogan beyaz renkli şekilde de üretilebilir.

Firma imajını koruma ve paketlemede daha kurumsal bir görünüm sağlamak amacıyla üreticiler, marketler ve kargo gönderim hizmeti veren baskılı koli bantları kullanmayı tercih etmektedir.

Baskılı koli bantları standart bantların dışında ayrıca bir fiyatlandırmaya tabidir. Özel üretim olması, firmanın talepleri, kullandığı renkler ve yapışkan tipi seçimi eni, uzunluğu ve miktarı fiyatı belirleyen faktörlerdir.

Koli Bandı Seçimi

Farklı türlerde koli bantları mevcut olduğu gibi, ihtiyacınıza uygun koli bandını seçmek için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Paketleme, ambalajlama, sabitleme ya da mukavemeti artırma açısından ihtiyaçlarınıza uygun koli bandını ararken dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:

 • Sıcaklık ve nem koşulları,
 • Dayanıklılık süresi,
 • Dış etkenler,
 • Yapıştırma alanı,
 • Genişlik boyu

Bant Ölçüleri

 • 12 mm x 66 mt
 • 19 mm x 66 mt
 • 24 mm x 100 mt
 • 36 mm x 100 mt
 • 45 mm x 100 mt
 • 50 mm x 100 mt
 • 60 mm x 100 mt
 • 75 mm x 100 mt
 • 80 mm x 66 mt
 • 100 mm x 100 mt
 • 45 mm x 800 mt

*Farklı en ve boyda da üretilebilir.

Vermiş olduğumuz bilgiler ürün hakkında, genel ön bilgilendirme içindir.

Sipariş edeceğiniz, size özel ürünün özellikleri ve hizmetimiz için daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilir veya sizi ziyaretimizi talep edebilirsiniz. En güvenli ve doğru seçimi yapmanız için size hizmetten memnuniyet duyarız.

Koli Bandı Sipariş Ederken Dikkat Edilmesi Gerekilen Hususlar

Paketin Ağırlığı

Oldukça ağır yükler paketlere daha fazla baskı yapmaktadır. Daha ağır yükler için oldukça güçlü ve daha geniş bir ambalaj bandı önerilmektedir.

Paketin İçeriğinin Kararlılığı

Paket içerisinde yer değiştiren ürünler, merkez conta üzerinde oldukça fazla gerilime sebep olmakta ve oldukça güçlü bir bant gereklidir.

Paketin İçeriğinin Değeri

Paketin içeriği değerli kabul gördüğünde ve güvenli bir mühür ve teslimat sağlamak için oldukça güçlü ve geniş bir bant kullanılması gerekmektedir.

Paketin Uzunluğu

Oldukça geniş ve daha güçlü bantlar, ağır uzun paketler için oldukça uygundur. Pakette ağır içerikler yoksa 2 inçlik bir bandın kullanılması gerekmektedir.

Paketin Genişliği

Paketin içi ağır değilse ya da keskin kenarlar mevcut ise oldukça güçlü ve geniş bant seçeneği seçilmelidir.

Taleplerinizi bizimle paylaşın, hızlıca fiyat teklifimizi hazırlayalım.
Dilerseniz bizi arayın, istediğiniz bilgiye telefonda hızlıca ulaşın.

 İletişime Geçiniz

 

Kurulduğu günden bu yana insanın yenilik güven ve kalite arayışına önem veren, gerek bireysel gerekse kurumsal kimliği sanatsal çizgilerle ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, ustalık sanat ve tasarımlarındaki ayrıcalığını geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterileriyle paylaşmanın kıvancındadır. Taleplerinizi memnuniyetinize dönüştürmek ise daimi hizmet ilkemizdir.
Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

B.O.S.B. Mustafa Kurtoğlu Cad. No:11
Beylikdüzü / İstanbul Yol Tarifi

0212 875 49 50 (pbx)

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

08:30 - 18:30

Blanket Matbaa