Anlaşmalı Baskılı Evraklar
Matbaa Ürünleri - Resmi Evrak (Anlaşmalı)

Detaylar

Matbaa Baskılı Evraklar
Matbaa Ürünleri - Kurumsal Evrak

Detaylar

Termal Rulo İmalatı
Thermal Rulo Ürünleri

Detaylar

MATBU EVRAK

Kurumların işlemlerini yürütmede kullandığı kağıdın hammaddesinin, çeşitli işlemelerden geçmesiyle oluşan türlerine; grafik tasarım teknikleri uygulanarak oldukça geniş bir ürün yelpazesi elde edilen ve özel boya kullanılarak basımı gerçekleşen, firmaların kişisel logo bilgi ve tanıtımlarını üzerinde taşıyan, kullanım alanlarına göre de isim kimliği kazanan evrakların tamamına matbu evrak denir.

Firmamız kağıdın bu özellikleriyle ortaya çıkan tüm kurumsal iç ve dış kullanım evraklarının ve maliye mühürlü resmi evrakların basımını gerçekleştirmektedir.

Ölçülendirme, tasarım, kağıt cinsi, renk ve baskı teknikleriyle, çeşitlilik sınırı olmayan matbu evrakların, matbaa çalışmaları iki guruba ayrılır.

• Sürekli form matbaa ürünleri
• Tabaka matbaa ürünleri

Sürekli form matbaa ürünlerinde, her türlü maliye anlaşmalı evrak, maaş bodro zarfı, çeşitli makbuzlar, antetli yazışma evrakı ve firmaların kendi içlerinde tasarlayıp adlandırdıkları çeşitli iş takip ve yürütme evrakları üretilebilir, numaralandırılabilir, isteğe bağlı olarakta cilt/koçan haline çevrilebilir.

Tabaka matbaa ürünlerinde, sunum dosyası, karton çanta, kartela, kutu, defter, bloknot, afiş, katalog, ve sair gibi yelpazesi geniş bir çok ürün elde edilir.

Bu ürünlerin üretiminde uygun kağıdı, tasarımı ve baskıyı seçmek tamamen planlanan işin içeriğine bağlıdır. Firmamız bu anlamda müşterilerinin taleplerine, işin ve ürünün görsel ve işlevsel açısından hem avantajlı hem de kaliteli olması için her bakımdan destekçisi ve alternatif yol göstericisi olmayı her zaman hizmet ilkesinde görev bilmiştir.

Matbu evrak taleplerinizde size matbaanın avantajları ve çeşitliğinde her zaman geniş ve doğru çözümler üretmek için memnuniyetle hizmetinizdeyiz.

Taleplerinizi bizimle paylaşın, hızlıca fiyat teklifimizi hazırlayalım.
Dilerseniz bizi arayın, istediğiniz bilgiye telefonda hızlıca ulaşın.

 İletişime Geçiniz

 

Kurulduğu günden bu yana insanın yenilik güven ve kalite arayışına önem veren, gerek bireysel gerekse kurumsal kimliği sanatsal çizgilerle ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, ustalık sanat ve tasarımlarındaki ayrıcalığını geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterileriyle paylaşmanın kıvancındadır. Taleplerinizi memnuniyetinize dönüştürmek ise daimi hizmet ilkemizdir.
Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

B.O.S.B. Mustafa Kurtoğlu Cad. No:11
Beylikdüzü / İstanbul Yol Tarifi

0212 875 49 50 (pbx)

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

08:30 - 18:30

Blanket Matbaa