Taşıma Kolisi

DETAY

Seperatörlü Koli

DETAY

Tutmalı Kapaklı Koli

DETAY

Tek Oluklu Koli

DETAY

Triplex 3 Oluklu Koli

DETAY

El Tutmalı Koli

DETAY

Kilitli Koli

DETAY

Çift Oluklu Koli

DETAY

E-Ticaret Kutusu

DETAY

Köşebent

DETAY

Ambalajlamada kullanılan oluklu kutu, çeşitli gramda kağıtların bir araya getirilmesiyle katmanlı olarak birleştirilen, böylece içine yerleşecek ürünlerin ağırlıklarına karşı mukavemeti sağlanan, kullanıcı tarafından da alt ve üst kapakların bantlanması süretiylede içindeki ürünleri dış etkilere kapatan bir ürün koruma ve taşıma malzemesidir.

Kendi içinde özel kullanım alanları olan kutunun özel kesime tabi olmasıyla özel kalıplarda kilitli olarakta çeşitli ölçü ve şekillerde isteğe tabii tasarım kutuları da üretilebilir.

Oluk kullanılmadığı durumda ofset baskılı kutular olarak markaya ve ürüne özel çeşitli tasarım ve ölçülerle hazırlanıp işlem görür ve raf ambalajı olarak hem koruyucu hemde tanıtıcı malzeme olarak çeşitli ürünlerin saklanması ve sunumunda ambalaj ürünü olarak kullanılır.

Ayrıca, koli içi koruyucusu olan köşebentler ve separatörlerde ürünlerin, muhafazası, sunumu ve taşınmasında yardımcı birer ek malzemedir.

Blanket olarak kutu çalışmalarında isteğinize ve ürününüze en uygun koliyi seçmeniz için hizmetinizdedir.

Baskısız ve firmanıza özel baskılı koli, e-ticaret kolisi, web kolisi imalatı. Her ebatta oluklu koli, oluklu kutu üretimi talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Taleplerinizi bizimle paylaşın, hızlıca fiyat teklifimizi hazırlayalım.
Dilerseniz bizi arayın, istediğiniz bilgiye telefonda hızlıca ulaşın.

 İletişime Geçiniz

 

Kurulduğu günden bu yana insanın yenilik güven ve kalite arayışına önem veren, gerek bireysel gerekse kurumsal kimliği sanatsal çizgilerle ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, ustalık sanat ve tasarımlarındaki ayrıcalığını geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterileriyle paylaşmanın kıvancındadır. Taleplerinizi memnuniyetinize dönüştürmek ise daimi hizmet ilkemizdir.
Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

B.O.S.B. Mustafa Kurtoğlu Cad. No:11
Beylikdüzü / İstanbul Yol Tarifi

0212 875 49 50 (pbx)

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

08:30 - 18:30

Blanket Matbaa