Blanket Matbaa ve Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti.

Merhaba;

Sitemize Hoşgeldiniz.

Blanket Matbaa ve Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti. size aradığınız ürün, kalite ve hizmet hakkında, tasarı ve taleplerinize en uygun kriterleri oluşturmak için, tasarım ve üretim yapan bir hizmet kuruluşudur.

Faaliyet alanımız matbaa, ambalaj ve bunlarla birlikte ilerleyen, reklam ve tasarım ürünlerini içermektedir.


Blanket Matbaa ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi;

Matbaada, sürekli form maliye anlaşmalı veya anlaşmasız tüm baskılı evrakların yanı sıra, düz kesimli matbaada, her türlü takip, yazışma evrakları, zarflar, düz veya rulo etiketler ve reklama dayalı basılı ürünleri;

Ambalajda, baskılı veya baskısız koli, koli bandı ve stretch ürünlerini; tasarlayıp üretir ve müşterilerinin talepleri ve kullanımına en güvenli şekilde sunar.

Hizmet başarısını müşterilerinin memnuniyetiyle değerlendiren kuruluşumuz, çalışmalarına matbaa ürünleri ile başlamış, baskılı ürünlerin sınırsız çeşitliliğiyle, sektöründe önemli bir yol katetmiştir. Daha sonra ambalajın vazgeçilmez önemli ürünlerinden bazılarını da bünyesine katmıştır.

Bilgi, sanat ve teknolojinin değerli birleşimlerinin getirdiği başarıya her zaman inanan ve çalışmalarında bu inancı yansıtacak kaliteyi önde tutan kuruluşumuz, bir çok güzel proje ve çalışmaya imza atmıştır. Bu günde sektörlerin ve günlük yaşamın gereksinimlerini gözeterek elde ettiği sentezi paydaşlarıyla paylaşmaktan kıvanç duymaktadır.

Geleceğin nice seçkin çalışmaları tasarım ve üretimlerinde de, birlikte olabilmek, sanatın ve bilginin başarısında her zaman buluşabilmek dileğiyle…

Taleplerinizi bizimle paylaşın, hızlıca fiyat teklifimizi hazırlayalım.
Dilerseniz bizi arayın, istediğiniz bilgiye telefonda hızlıca ulaşın.

 İletişime Geçiniz

 

Kurulduğu günden bu yana insanın yenilik güven ve kalite arayışına önem veren, gerek bireysel gerekse kurumsal kimliği sanatsal çizgilerle ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, ustalık sanat ve tasarımlarındaki ayrıcalığını geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterileriyle paylaşmanın kıvancındadır. Taleplerinizi memnuniyetinize dönüştürmek ise daimi hizmet ilkemizdir.
Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

B.O.S.B. Mustafa Kurtoğlu Cad. No:11
Beylikdüzü / İstanbul Yol Tarifi

0212 875 49 50 (pbx)

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

08:30 - 18:30

Blanket Matbaa