Ciltleme Snap

Snap Ciltleme çalışması istemiş olduğunuz baskılı evrakların sadece 1 takımının birbirine özel tutkallama şekliyle birleştirilmesi demektir. 

KULLANIM ALANLARI:   

  1. Maaş Bordrolarında üst nüshadan sonra kişisel bilgilerin okunmaması ve ücretin kapalı alana konulup, zarf  şeklinde sunulmasıdır.   
  2. Snap fatura, snap irsaliye, snap gider pusulası, snap adisyon gibi resmi işlerde bir takımda belirtilen (3 nüsha gibi) miktarın birbirine tutkallanarak kullanılmasıdır.   
  3. Saat, gözlük veya takı gibi tamircilerin servis formları hem özel notların alınması ve verilen eşyanın içine konularak taşınmasını sağlayan, sürekliform kağıtlarıdır.

Snap Cilt çalışmalarında, isteğe göre hem sürekliform, hemde özel ebatlarda hizmet verilmektedir.

Taleplerinizi bizimle paylaşın, hızlıca fiyat teklifimizi hazırlayalım.
Dilerseniz bizi arayın, istediğiniz bilgiye telefonda hızlıca ulaşın.

 İletişime Geçiniz

 

Kurulduğu günden bu yana insanın yenilik güven ve kalite arayışına önem veren, gerek bireysel gerekse kurumsal kimliği sanatsal çizgilerle ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, ustalık sanat ve tasarımlarındaki ayrıcalığını geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterileriyle paylaşmanın kıvancındadır. Taleplerinizi memnuniyetinize dönüştürmek ise daimi hizmet ilkemizdir.
Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

B.O.S.B. Mustafa Kurtoğlu Cad. No:11
Beylikdüzü / İstanbul Yol Tarifi

0212 875 49 50 (pbx)

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

08:30 - 18:30

Blanket Matbaa